Back to the top

BESPOKE PARFÜM TASARIMI

Hayalinizdeki kokuyu gerçeğe dönüştürmek için sizi artizan parfümerinin büyüleyici dünyasına davet ediyoruz.

Bespoke parfüm, hayal gücünün ve fikirlerin somut bir şeklidir.

Sizin bir parçanız haline gelir, yalnızca size aittir, içten ve derinden …

Atölyemizde eşsiz koku kimlikleri yaratıyoruz. Bir müzisyenin notalarla, ressamın renklerle oynadığı gibi..

Teniniz ve ruhunuz için doğru koku arayışında size eşlik  ediyor, koku duyusunun diğer duyuları aşan gücü sayesinde sizi geçmişe ve unutulmuş  anılara doğru keyifli bir yolculuğa çıkarıyoruz. 

Seansın başlangıcında zevkinize uygun akoru seçtikten sonra koku portreniz çizilir. Kompozisyonunuzu yaratırken dunyanın dört bir yanından tedarik edilen, en kaliteli ham maddelere sahip parfümor paletimizden doğru esans ve akorları seçmenizde size rehberlik edeceğiz. Bu yaratıcı süreç, bazınızla mükemmel uyumu yaratacak reçine, absolute, esans yağları ve aroma kimyasallardan seçtiğiniz malzemelerin formülize edilmesi ile devam eder. Bir haute couture elbise gibi, formülün teniniz ve zevkinizle olan uyumunu prova ediyoruz. 

Arzu ettiğiniz kokuya ulaştığımızda parfümünüz şişelenir ve istediğinizde yeniden sipariş verebilmeniz için formülünüz arşivlerimizde güvenle muhafaza edilir.

Bu eşsiz parfüm tasarım deneyimini sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde, Gift Card’ınızı şişesi ve kutusu ile birlikte belirttiğiniz adrese gönderiyoruz.

 Randevu için bizi 0212 877 44 58 numaralı telefonumuzdan arayabilir, info@moschidae.com adresimize e-mail gönderebilirsiniz.

 

Moda, Kadıköy/Istanbul

+90216 338 85 90
info@moschidae.com

E-BÜLTEN

 
© Moschidae 2020. Tüm hakları saklıdır.