Back to the top

Teslimat Süresi

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Hızlı teslimat amacıyla sadece stoklu ürünlerden satış yapıyoruz. Genel teslimat sürelerimizi aşağıdaki tabloda bulabilirsin. Yoğunluk olduğu zamanlarda teslimat süreleri artabilir.

Bölge Kargo Süresi (iş günü)*
Türkiye 3 gün
Avrupa Henüz gönderim yok
Birleşik Kırallık Henüz gönderim yok
ABD Henüz gönderim yok

 

*Kargo süresi, siparişin sisteme düşmesinden sonra kargoya verilme süresidir. Ürünlerin size teslim edilme süresi kargo firmasına ve seçtiğiniz teslimat yöntemine göre değişir.

IADE KOŞULLARI

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

İnternet siparişleriniz ile ilgili iade taleplerinizi websitemiz üzerindeki “Siparişlerim” altında yer alan iade butonuna basıp gerekli bilgileri doldurun.

İade konusunda destek almak istediğinizde bizi 0216 338 85 90 no’lu numaradan arayabilir ya da bize info@moschidae.com. email adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edlien hediye ve aksesuarlar da iade ile birlikte gönderilmelidir.

DİKKAT

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.
  • Hediyeler aşağıda bulabileceğiniz açıklamalara göre, sevk irasaliyesiyle birlikte iade edilebilir

Kargo ile iade

  • Ürününüzü iade için hazırlayın:

Nakliye sırasında ürünün zarar görmemesi için ürünü dikkatlice -tercihen orijinal paketini kullanarak- paketleyin.

  • İadeniz Moschidae’ye ulaştığında:

Ürün kontrol edilecek ve iade koşullarını sağladığı takdirde kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun şekilde iade işlemleri başlatılacaktır.

Geri ödeme süresi ve yöntemleri nelerdir?

Geri ödemeniz, iade talebinizin uygun bulunması üzerine kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun olarak 14 (ondört) gün içinde yapılacaktır.

© Moschidae 2020. Tüm hakları saklıdır.